Reklama : Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet. rezervace letenek online click4sky.com
Letenky - levné letenky

Levné letenky - online rezervace levných letenek do Bělehradu

Kamoliv.kvalitně.cz - Oficiální partner a prodejce levných letenek rezevačním systémem Královna.cz

Vybete si nejlevnější letenky a letenky za akční ceny od desítek leteckých společností včetně největší české letecké
společnosti ČSA. Vše v přehledném vyhledávácím formuláři Královna.

..:: REZERVACE LEVNÉ LETENKY do Bělehradu

Rezervace levné letenky v tomto systému je nezávazná.

Po úspěšné rezervaci letenky budete kontaktování telefonicky operátorem společnosti Královna.cz, se kterým proberete veškeré detaily rezervace letenky.

Proberete podrobnější informace a můžete provést případné změny, tak aby Vám rezevace levné letenky vyhovovala. Chvíli po vytvoření rezervace letenky budete kontaktováni emailem, kde Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí. Prosím kontrolujte email který zadáte při rezervaci levné letenky.Jak správně rezervovat letenky?

1. Zadejte "Místo příletu"
2. Vyplňte "Datum odletu: " a "Datum návratu:"
3. V rozšířeném formuláři vyplňte "TYP CESTY" a "CESTUJÍCÍ"
4. Vyberte si vyhovující let , podle společnosti se kterou poletíte, místa odletu, ceny, a vpravo smajlíků, kteří ukazují odchylku od požadovaného data letu či příletu.
5. Upřesněte nebo potvrďte datum odletu a příletu.
6. Vyplňte Informace o cestujících a kontaktní informace, prodejce Vás bude kontaktovat telefonicky. ( většinou do druhého dne )
7. Na email Vám přijde potvrzení rezervace a výpis objednávky

Reklama :
Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet.

rezervace letenek online click4sky.com

rezervace letenek online click4sky.com

Rezervace levné letenky v tomto systému je nezávazná.
Po úspěšné rezervaci letenky budete kontaktování telefonicky operátorem společnosti Královna.cz, se kterým proberete veškeré detaily rezervace letenky, dozvíte se podrobnější informace a můžete provést případné změny, tak aby vám rezevace levné letenky vyhovovala. Chvíli po vytvoření rezervace letenky budete kontaktováni emailem, kde Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí. Prosím kontrolujte email který zadáte při rezervaci levné letenky.

Jak správně rezervovat letenky?

1. Zadejte "Místo příletu"
2. Vyplňte "Datum odletu: " a "Datum návratu:"
3. V rozšířeném formuláři vyplňte "TYP CESTY" a "CESTUJÍCÍ"
4. Vyberte si vyhovující let , podle společnosti se kterou poletíte, místa odletu, ceny, kteří ukazují odchylku od požadovaného data letu či příletu.
5. Upřesněte nebo potvrďte datum odletu a příletu.
6. Vyplňte Informace o cestujících a kontaktní informace, prodejce Vás bude kontaktovat telefonicky. ( většinou do druhého dne )
7. Na email Vám přijde potvrzení rezervace a výpis objednávky

Drtivá většina používá rezervační formuláře Královna.cz a Letuška.cz
proto Vám také já nabízím možnost rezervovat si letenky přímo odsud skrze vyhledavač letenek Královna.cz, protože je zřejmě asi nejlepší, nejlevnější a nejspolehlivější.


Rezervace letenky - Bělehrad

Bělehrad (sr. zvuk Београд, Beograd) je hlavním městem Srbska. Mezi lety 1918–1992 byl také hlavním městem velké Jugoslávie. Žije zde 1,5 milionu obyvatel, město leží na soutoku řek Dunaj a Sáva.

V dobách Keltů tu existovala osada; poté, co se Bělehradu zmocnili Římané, dali mu název Singidunum, měli zde také přístav svojí flotily. Od 6. století město patřilo Byzantské říši, po stěhování národů a úpadku Byzantské říše se sem nastěhovali Slované. V roce 1284 se Bělehrad stal poprvé hlavním městem Srbska. V letech 1316–1402 byl součást Uher. V roce 1402 se Bělehrad stal hlavním městem posledního srbského státu v středověku – Srbského despotátu. V tomto období dochází k rozkvětu Srbska i Bělehradu. Srbsko bylo po Českých zemích největším dodavatelem stříbra v Evropě. V období husitských válek a úpadku těžby stříbra se Srbsko stalo státem s největší těžbou stříbra, což umožnilo srbském králi Štěpánu Lazarevičovi udělat z Bělehradu jedno z největších kulturních a hospodařských měst Evropy. Turecké obléhání Bělehradu proběhlo 4. července až 22. července 1456. V důsledku tureckých nájezdů řada vysoce vzdělaných lidí z Byzance, Bulharska, Řecka a Makedonii utekla do Bělehradu. V tomto důsledku se Bělehrad stal jednotným kulturním centrem, ne jen ve Východní ale v celé Evropě. Jedním z nejvýznamnějších takových lidí byl Bulhar Konstantin Filosof, který byl osobním životopiscem krále Štěpána. Sám král Štěpán také psal. Král napsal první renesanční dílo srbské literatury – sonetní věnec Slovo ljubve (Slovo lásky). V 15. století tu byla pohraniční pevnost Uherska, kterou však roku 1521 po několika neúspěšných pokusech dobyli Turci. V letech 1688–1690, 1717–1739 a 1789–1791 ho drželi Rakušané, od roku 1806 je hlavním městem Srbska; přesto až do roku 1867 tu byla stále přítomná turecká vojenská posádka. Od roku 1918 byl pak hlavním městem Království SHS, v roce 1929 Jugoslávie. Za druhé světové války byl obsazen nacistickým Německem, osvobodili ho v říjnu 1944 jugoslávská národní armáda a Rudá armáda. V roce 1999 byl bombardován vojsky NATO.

Jako jediné město v zemi nad 1 milion obyvatel má Bělehrad dominantní postavení v zemi. Je hospodářským, politickým i kulturním centrem státu.Také je zde i mezinárodní letiště Nikoly Tesly v Surčinu a velký přístav na Dunaji. Město má také mnoho vysokých škol a dvě univerzity (1863, 1975). Z Bělehradu vedou dálnice do Záhřebu, Subotice a do Skopje.

zdroj Wikipedia


Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet. rezervace letenek online click4sky.comMůžete si zde nezávazně rezervovat :
Letenky-zapusu.cz Letenky Anglie / Velká Británie Letenky z Anglie Londýn Frankfurt Usa / Amerika Paříž Austrálie Nový Zéland Barcelona Chicago Bulharsko Thajsko Tunis Bangkok Indie Kuba Moskva Egypt Dublin New York Mexiko Řím Sydney Irsko Los Angeles Istanbul Turecko Lisabon Benátky Madrid Španělsko Jamajka Brusel Kanada Holandsko Amsterdam Argentina Brazílie Singapur Japonsko Tokyo Birmingham Letenky levně Athény Bělehrad Berlín Boloňa Bratislava Budapešť Curych Dusseldorf Hamburg Hanover Káhira Kodaň Kolín nad Rýnem Košice Krakov Ljubljana Manchester Miláno Mnichov Oslo Praha Riga Soluň Stockholm Stuttgart Tallinn Vilnius Žilina
mapa webu
Letenky - levné letenky