Reklama : Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet. rezervace letenek online click4sky.com
Letenky - levné letenky

Levné letenky - online rezervace levných letenek do Kodaně

Kamoliv.kvalitně.cz - Oficiální partner a prodejce levných letenek rezevačním systémem Královna.cz

Vybete si nejlevnější letenky a letenky za akční ceny od desítek leteckých společností včetně největší české letecké
společnosti ČSA. Vše v přehledném vyhledávácím formuláři Královna.

..:: REZERVACE LEVNÉ LETENKY do Kodaně

Rezervace levné letenky v tomto systému je nezávazná.

Po úspěšné rezervaci letenky budete kontaktování telefonicky operátorem společnosti Královna.cz, se kterým proberete veškeré detaily rezervace letenky.

Proberete podrobnější informace a můžete provést případné změny, tak aby Vám rezevace levné letenky vyhovovala. Chvíli po vytvoření rezervace letenky budete kontaktováni emailem, kde Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí. Prosím kontrolujte email který zadáte při rezervaci levné letenky.Jak správně rezervovat letenky?

1. Zadejte "Místo příletu"
2. Vyplňte "Datum odletu: " a "Datum návratu:"
3. V rozšířeném formuláři vyplňte "TYP CESTY" a "CESTUJÍCÍ"
4. Vyberte si vyhovující let , podle společnosti se kterou poletíte, místa odletu, ceny, a vpravo smajlíků, kteří ukazují odchylku od požadovaného data letu či příletu.
5. Upřesněte nebo potvrďte datum odletu a příletu.
6. Vyplňte Informace o cestujících a kontaktní informace, prodejce Vás bude kontaktovat telefonicky. ( většinou do druhého dne )
7. Na email Vám přijde potvrzení rezervace a výpis objednávky

Reklama :
Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet.

rezervace letenek online click4sky.com

rezervace letenek online click4sky.com

Rezervace levné letenky v tomto systému je nezávazná.
Po úspěšné rezervaci letenky budete kontaktování telefonicky operátorem společnosti Královna.cz, se kterým proberete veškeré detaily rezervace letenky, dozvíte se podrobnější informace a můžete provést případné změny, tak aby vám rezevace levné letenky vyhovovala. Chvíli po vytvoření rezervace letenky budete kontaktováni emailem, kde Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí. Prosím kontrolujte email který zadáte při rezervaci levné letenky.

Jak správně rezervovat letenky?

1. Zadejte "Místo příletu"
2. Vyplňte "Datum odletu: " a "Datum návratu:"
3. V rozšířeném formuláři vyplňte "TYP CESTY" a "CESTUJÍCÍ"
4. Vyberte si vyhovující let , podle společnosti se kterou poletíte, místa odletu, ceny, kteří ukazují odchylku od požadovaného data letu či příletu.
5. Upřesněte nebo potvrďte datum odletu a příletu.
6. Vyplňte Informace o cestujících a kontaktní informace, prodejce Vás bude kontaktovat telefonicky. ( většinou do druhého dne )
7. Na email Vám přijde potvrzení rezervace a výpis objednávky

Drtivá většina používá rezervační formuláře Královna.cz a Letuška.cz
proto Vám také já nabízím možnost rezervovat si letenky přímo odsud skrze vyhledavač letenek Královna.cz, protože je zřejmě asi nejlepší, nejlevnější a nejspolehlivější.


Rezervace letenky - Kodaň

Kodaň (dánsky København, anglicky Copenhagen, německy Kopenhagen, latinsky Hafnia) je hlavní a největší město Dánska. Kodaň leží na východním pobřeží ostrova Sjælland a částečně na ostrově Amager.

Od roku 2000 je Kodaň Øresundským mostem spojena se švédským městem Malmö. Ve městě samém žije asi půl milionu obyvatel, v celé městské aglomeraci přibližně 1,2 milionu. Sídlí zde dánská královna. Pro každého turistu je téměř povinností navštívit symbol Kodaně: bronzovou sochu malé mořské víly,pohádkové postavy z příběhu H.Ch.Andersena. Stojí v malé mořské zátoce poblíž Churchillova parku. V blízkosti sochy je historická přístavní pevnost Kastellet ze 17. století, jenž stojí také za prohlídku. Uvnitř pevnosti jsou kasárna a na hradbách děla, mířící výhružně do moře. Slavnou minulost malého skandinávského království připomínají zámky Rosenborg, Christiansborg a Amalienborg. Posledně jmenovaný stojí u malého kruhového náměstí Amaliensborg Plads.Tento zámek hlídají dánští vojáci v historických uniformách. Za návštěvu stojí určitě i Kodaňský přístav, významná dopravní tepna mezi severskými státy.V centru Kodaně se nachází známý zábavní park Tivoli, vhodný cíl pro rodiny s dětmi.V provozu je zde velká horská dráha a další atrakce. Historickým i současným středem města je náměstí Radhus Platsen se starou kodaňskou radnicí.

Kodaň vznikla kolem roku 1000 a byla založena králem Svenem I. Vidlím Vousem a jeho synem Knutem II. Velikým. Do poloviny 12. století to byla rybářská osada, ale po založení biskupství v roce 1167 začala nabývat významu jako centrum obchodu a řemesel. Městská práva Kodaň obdržela v roce 1254, sídlem království se stala v roce 1536. Název města pochází ze zkomoleného Købmandshavn, což znamená „kupecký přístav“.

Jakožto největší dánský přístav má Kodaň lodní spojení se Švédskem, Norskem, Německem, Polskem i Spojeným královstvím. Na ostrově Amager se nachází jedno z největších evropských letišť a největší skandinávské letiště – mezinárodní letiště Kastrup. Naopak Sjælland je spojen s okolní pevninou řadou mostů, což umožňuje železniční a silniční dopravu. Metro je zde také. Jsou zde dvě linky velice moderního a zcela automatického(vlakové soupravy bez řidičů) metra. V plánu je jeho další rozšíření.(Informace o metru vztaženy k červenci 2007.) zdroj Wikipedia


Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet. rezervace letenek online click4sky.comMůžete si zde nezávazně rezervovat :
Letenky-zapusu.cz Letenky Anglie / Velká Británie Letenky z Anglie Londýn Frankfurt Usa / Amerika Paříž Austrálie Nový Zéland Barcelona Chicago Bulharsko Thajsko Tunis Bangkok Indie Kuba Moskva Egypt Dublin New York Mexiko Řím Sydney Irsko Los Angeles Istanbul Turecko Lisabon Benátky Madrid Španělsko Jamajka Brusel Kanada Holandsko Amsterdam Argentina Brazílie Singapur Japonsko Tokyo Birmingham Letenky levně Athény Bělehrad Berlín Boloňa Bratislava Budapešť Curych Dusseldorf Hamburg Hanover Káhira Kodaň Kolín nad Rýnem Košice Krakov Ljubljana Manchester Miláno Mnichov Oslo Praha Riga Soluň Stockholm Stuttgart Tallinn Vilnius Žilina
mapa webu
Letenky - levné letenky