Reklama : Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet. rezervace letenek online click4sky.com
Letenky - levné letenky

Levné letenky - online rezervace levných letenek do Košic

Kamoliv.kvalitně.cz - Oficiální partner a prodejce levných letenek rezevačním systémem Královna.cz

Vybete si nejlevnější letenky a letenky za akční ceny od desítek leteckých společností včetně největší české letecké
společnosti ČSA. Vše v přehledném vyhledávácím formuláři Královna.

..:: REZERVACE LEVNÉ LETENKY do Košic

Rezervace levné letenky v tomto systému je nezávazná.

Po úspěšné rezervaci letenky budete kontaktování telefonicky operátorem společnosti Královna.cz, se kterým proberete veškeré detaily rezervace letenky.

Proberete podrobnější informace a můžete provést případné změny, tak aby Vám rezevace levné letenky vyhovovala. Chvíli po vytvoření rezervace letenky budete kontaktováni emailem, kde Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí. Prosím kontrolujte email který zadáte při rezervaci levné letenky.Jak správně rezervovat letenky?

1. Zadejte "Místo příletu"
2. Vyplňte "Datum odletu: " a "Datum návratu:"
3. V rozšířeném formuláři vyplňte "TYP CESTY" a "CESTUJÍCÍ"
4. Vyberte si vyhovující let , podle společnosti se kterou poletíte, místa odletu, ceny, a vpravo smajlíků, kteří ukazují odchylku od požadovaného data letu či příletu.
5. Upřesněte nebo potvrďte datum odletu a příletu.
6. Vyplňte Informace o cestujících a kontaktní informace, prodejce Vás bude kontaktovat telefonicky. ( většinou do druhého dne )
7. Na email Vám přijde potvrzení rezervace a výpis objednávky

Reklama :
Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet.

rezervace letenek online click4sky.com

rezervace letenek online click4sky.com

Rezervace levné letenky v tomto systému je nezávazná.
Po úspěšné rezervaci letenky budete kontaktování telefonicky operátorem společnosti Královna.cz, se kterým proberete veškeré detaily rezervace letenky, dozvíte se podrobnější informace a můžete provést případné změny, tak aby vám rezevace levné letenky vyhovovala. Chvíli po vytvoření rezervace letenky budete kontaktováni emailem, kde Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí. Prosím kontrolujte email který zadáte při rezervaci levné letenky.

Jak správně rezervovat letenky?

1. Zadejte "Místo příletu"
2. Vyplňte "Datum odletu: " a "Datum návratu:"
3. V rozšířeném formuláři vyplňte "TYP CESTY" a "CESTUJÍCÍ"
4. Vyberte si vyhovující let , podle společnosti se kterou poletíte, místa odletu, ceny, kteří ukazují odchylku od požadovaného data letu či příletu.
5. Upřesněte nebo potvrďte datum odletu a příletu.
6. Vyplňte Informace o cestujících a kontaktní informace, prodejce Vás bude kontaktovat telefonicky. ( většinou do druhého dne )
7. Na email Vám přijde potvrzení rezervace a výpis objednávky

Drtivá většina používá rezervační formuláře Královna.cz a Letuška.cz
proto Vám také já nabízím možnost rezervovat si letenky přímo odsud skrze vyhledavač letenek Královna.cz, protože je zřejmě asi nejlepší, nejlevnější a nejspolehlivější.


Rezervace letenky - Košice

Košice (něm. Kaschau, maď. Kassa) jsou druhým největším městem Slovenska. Jsou sídlem Košického samosprávního kraje a přirozenou metropolí východního Slovenska. Mají 234 969 obyvatel (2006) a nacházejí se v Košické kotlině na řece Hornád, ohraničené na západě výběžky pohoří Slovenské rudohorie.

Město je významným centrem církevní správy, sídlí v něm metropolita římskokatolické východoslovenské církevní provincie, arcibiskup košický, a eparcha řeckokatolické košické eparchie.

Centrum města se nachází v nadmořské výšce 208 metrů. Podnebí je mírně teplé s průměrnými teplotami 19°C v červenci a -3°C v lednu. Již v minulosti udělala výhodná poloha z Košic důležitou křižovatkou obchodních cest. V současnosti je zde mezinárodní letiště a důležitý železniční uzel. Košice jsou sídlem Ústavního soudu Slovenské republiky a sídlem Košického samosprávního kraje. Pro potřeby menšin zde také otevřely své konzuláty Česká Republika a Maďarsko. Nejvýznamnějším zaměstnavatelem je U. S. Steel Košice (bývalé Východoslovenské železárny), prodané v roce 2000 americkým investorům. Nacházejí se zde tři univerzity (Univerzita P. J. Šafárika, Technická univerzita a Univerzita veterinárskeho lekárstva). Turistickou památkou jsou gotické a barokní kostely, především Chrám svaté Alžběty, Kaple svatého Michala a Urbanova věž. Na Hlavní ulici se také nachází „zpívající“ fontána, která neodmyslitelně patří ke Košicím.

Místo bylo osídleno již v paleolitu. V 10.století se tato oblast stala součástí Uherska (do roku 1918). Na začátku 12. století zde existoval klášter. V této době městu vládli Arpádovci. Městem se Košice staly v roce 1249, čímž se snažil tehdejší uherský král Béla IV. podpořit znovuosidlování země po tatarských vpádech. Ty proběhly v roce 1241 a zpustošily velkou část tehdejších Uher. Kolem roku 1270 začíná vznikat středověké opevnění. V roce 1369 Košice získaly vlastní městský znak. Tento erb je nejstarším písemně doloženým městským znakem v Evropě. Po hlavním uherském městě Budíně byly nejdůležitějším městem v království, kulturním, řemeslnickým, obchodním centrem celé hornouherské oblasti a na důležitých obchodních trasách (Jantarová cesta z Pobaltí na Balkán). Byly také nejvýchodnější evropskou metropolí, která si mohla dovolit stavbu gotické katedrály. Za vzor posloužila Praha. 0d 16.století začal význam Košic, tak jako celých Uher upadat. V následujících stoletích hráli roli protihabsburské bašty v početných stavovských povstáních, z kterých nejvýznamnější bylo z let 1703 - 1711, vedené knížetem Františkem II. Rákoczim. V 19.století se Košice stali výstavním hornouherským městem s pronikajícím průmyslem, secesní architekturou a vlastní koňskou městskou tramvají (1891). Od roku 1804 byly Košice sídlem biskupství (Košická diecéze), v roce 1995 je papež Jan Pavel II. povýšil na arcibiskupství (Košicko-rožnavsko-spišská arcidiecéze). Po roce 1918 se Košice začlenily do rámce nově vzniklého Československa. Poté nabývali v národnostním složení města převahu Slováci. V roce 1939 si je, tak jako celé jižní Slovensko, připojil Miklós Horthy po dohodě s Německem opět k (teď již) Maďarsku. Tam město setrvalo do roku 1945, kdy zde byla zformována první poválečná československá vláda a vyhlášen Košický vládní program. V roce 1960 se stali krajským městem Východního Slovenska. V šedesátých letech se vybudovali Východoslovenské železárny, což bylo příčinou výstavby početních panelových sídlišť, kterým se v zásadě dávali umělá jména poplatná době (Dargovských hrdinov, Košického vládneho programu). Takto si Košice v Československu vysloužili označení nejrychleji rostoucího města a až do zániku státu obsazovali příčku pátého největšího města v republice. Historické centrum zůstalo chráněné statutem městské památkové rezervace, největší na Slovensku, až od roku 1983. Po sametové revoluci (1989) je město spravované magistrátem s 22 městskými obvody. V druhé polovině devadesátých let byla provedena nákladná rekonstrukce centra města, která dodala Košicím vzhled evropské úrovně. V současnosti také stojí jako kandidát projektu Evropské unie - Evropské město kultury pro rok 2013. zdroj Wikipedia


Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet. rezervace letenek online click4sky.comMůžete si zde nezávazně rezervovat :
Letenky-zapusu.cz Letenky Anglie / Velká Británie Letenky z Anglie Londýn Frankfurt Usa / Amerika Paříž Austrálie Nový Zéland Barcelona Chicago Bulharsko Thajsko Tunis Bangkok Indie Kuba Moskva Egypt Dublin New York Mexiko Řím Sydney Irsko Los Angeles Istanbul Turecko Lisabon Benátky Madrid Španělsko Jamajka Brusel Kanada Holandsko Amsterdam Argentina Brazílie Singapur Japonsko Tokyo Birmingham Letenky levně Athény Bělehrad Berlín Boloňa Bratislava Budapešť Curych Dusseldorf Hamburg Hanover Káhira Kodaň Kolín nad Rýnem Košice Krakov Ljubljana Manchester Miláno Mnichov Oslo Praha Riga Soluň Stockholm Stuttgart Tallinn Vilnius Žilina
mapa webu
Letenky - levné letenky