Reklama : Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet. rezervace letenek online click4sky.com
Letenky - levné letenky

Levné letenky - online rezervace levných letenek - Tallinn

Kamoliv.kvalitně.cz - Oficiální partner a prodejce levných letenek rezevačním systémem Královna.cz

Vybete si nejlevnější letenky a letenky za akční ceny od desítek leteckých společností včetně největší české letecké
společnosti ČSA. Vše v přehledném vyhledávácím formuláři Královna.

..:: REZERVACE LEVNÉ LETENKY - Tallinn

Rezervace levné letenky v tomto systému je nezávazná.

Po úspěšné rezervaci letenky budete kontaktování telefonicky operátorem společnosti Královna.cz, se kterým proberete veškeré detaily rezervace letenky.

Proberete podrobnější informace a můžete provést případné změny, tak aby Vám rezevace levné letenky vyhovovala. Chvíli po vytvoření rezervace letenky budete kontaktováni emailem, kde Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí. Prosím kontrolujte email který zadáte při rezervaci levné letenky.Jak správně rezervovat letenky?

1. Zadejte "Místo příletu"
2. Vyplňte "Datum odletu: " a "Datum návratu:"
3. V rozšířeném formuláři vyplňte "TYP CESTY" a "CESTUJÍCÍ"
4. Vyberte si vyhovující let , podle společnosti se kterou poletíte, místa odletu, ceny, a vpravo smajlíků, kteří ukazují odchylku od požadovaného data letu či příletu.
5. Upřesněte nebo potvrďte datum odletu a příletu.
6. Vyplňte Informace o cestujících a kontaktní informace, prodejce Vás bude kontaktovat telefonicky. ( většinou do druhého dne )
7. Na email Vám přijde potvrzení rezervace a výpis objednávky

Reklama :
Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet.

rezervace letenek online click4sky.com

rezervace letenek online click4sky.com

Rezervace levné letenky v tomto systému je nezávazná.
Po úspěšné rezervaci letenky budete kontaktování telefonicky operátorem společnosti Královna.cz, se kterým proberete veškeré detaily rezervace letenky, dozvíte se podrobnější informace a můžete provést případné změny, tak aby vám rezevace levné letenky vyhovovala. Chvíli po vytvoření rezervace letenky budete kontaktováni emailem, kde Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí. Prosím kontrolujte email který zadáte při rezervaci levné letenky.

Jak správně rezervovat letenky?

1. Zadejte "Místo příletu"
2. Vyplňte "Datum odletu: " a "Datum návratu:"
3. V rozšířeném formuláři vyplňte "TYP CESTY" a "CESTUJÍCÍ"
4. Vyberte si vyhovující let , podle společnosti se kterou poletíte, místa odletu, ceny, kteří ukazují odchylku od požadovaného data letu či příletu.
5. Upřesněte nebo potvrďte datum odletu a příletu.
6. Vyplňte Informace o cestujících a kontaktní informace, prodejce Vás bude kontaktovat telefonicky. ( většinou do druhého dne )
7. Na email Vám přijde potvrzení rezervace a výpis objednávky

Drtivá většina používá rezervační formuláře Královna.cz a Letuška.cz
proto Vám také já nabízím možnost rezervovat si letenky přímo odsud skrze vyhledavač letenek Královna.cz, protože je zřejmě asi nejlepší, nejlevnější a nejspolehlivější.


Rezervace letenky - Tallinn

Tallinn (česky též Tallin nebo Talin, dříve rovněž Revel, německy dříve Reval, švédsky dříve Lindanäs) je hlavní město Estonska a přístav na Baltickém moři (na jižním pobřeží Finského zálivu).

Tallinn byl silným hospodářským a obchodním centrem už v 10. století. V roce 1154 slavný arabský učenec Al Idrísí zmiňoval místo Kalevanlinna (dřívější jméno Tallinnu). Městská práva obdrželo město v roce 1157. V roce 1219 během křížové výpravy dobyl dánský král Valdemar II. estonský hrad v Kalevanlinně, který nechal zbořit a místo něj vybudovat novou tvrz. Ve finštině i v estonštině se jméno Tallinn vysvětluje jako „dánská tvrz“ („taani linn“), „rolnické město“ („talu linn“) nebo „město Beránkovo“ („Tall-linn“). Další historická jména města jsou Revel (Reveln, Reval, Revalia), Kolyvan (Koluvan, Kolõvan) a Lindanise (Lindanäs).

Dánové v roce 1227 po porážce u Bornhøvedu ztratili město ve prospěch řádu mečových bratří. O tři roky později opět získalo město Reval městská práva. Dánové, kteří město opět ovládli v roce 1236, potvrdili lokaci podle lübeckého práva v roce 1248. V roce 1265 začali budovat v této části svých území největší pevnost s hradbami dlouhými 2,5 km (jedny z nejdelších ve středověké Evropě), vysokými až 16 m a s 45 baštami. Po dvaceti letech se v roce 1285 Reval stal členem Hansy. V roce 1346 bylo Estonsko spolu s Revalem zakoupeno řádem německých rytířů, který přestavěl hrad ze 13. století na vrchu Toompea (mj. přístavba věže Pikk Hermann - Dlouhý Hermann). Koncem 16. století následkem soupeření čtyř mocností v livonské válce (Polska, Ruska, Dánska a Švédska), připadl Tallinn spolu se severní částí nynějšího Estonska Švédsku. Teprve v průběhu 3. severní války roku 1710 obsadil car Petr Veliký v čele vítězného pochodu ruské armády Estonsko. Od té doby dostalo město ruský název Revel. Revel zůstal v ruských rukou až do roku 1918, kdy po vyhlášení nezávislosti Estonské republiky město získalo název Tallinn. V průběhu druhé světové války město šťastně uniklo vážným zničením (mimochodem ta, ke kterým došlo, se stala následkem sovětského útoku při dobývání města z rukou Němců v roce 1945). Po rozpadu Sovětského svazu a obnovení nezávislosti Estonska roku 1991 získal Tallinn do značné míry opět svůj západní vzhled. Město je nyní jedním z nejvíce navštěvovaných evropských hlavních měst.

zdroj Wikipedia


Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet. rezervace letenek online click4sky.comMůžete si zde nezávazně rezervovat :
Letenky-zapusu.cz Letenky Anglie / Velká Británie Letenky z Anglie Londýn Frankfurt Usa / Amerika Paříž Austrálie Nový Zéland Barcelona Chicago Bulharsko Thajsko Tunis Bangkok Indie Kuba Moskva Egypt Dublin New York Mexiko Řím Sydney Irsko Los Angeles Istanbul Turecko Lisabon Benátky Madrid Španělsko Jamajka Brusel Kanada Holandsko Amsterdam Argentina Brazílie Singapur Japonsko Tokyo Birmingham Letenky levně Athény Bělehrad Berlín Boloňa Bratislava Budapešť Curych Dusseldorf Hamburg Hanover Káhira Kodaň Kolín nad Rýnem Košice Krakov Ljubljana Manchester Miláno Mnichov Oslo Praha Riga Soluň Stockholm Stuttgart Tallinn Vilnius Žilina
mapa webu
Letenky - levné letenky