Reklama : Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet. rezervace letenek online click4sky.com
Letenky - levné letenky

Levné letenky - online rezervace levných letenek - Tunis

Kamoliv.kvalitně.cz - Oficiální partner a prodejce levných letenek rezevačním systémem Královna.cz

Vybete si nejlevnější letenky a letenky za akční ceny od desítek leteckých společností včetně největší české letecké
společnosti ČSA. Vše v přehledném vyhledávácím formuláři Královna.

..:: REZERVACE LEVNÉ LETENKY - Tunis

Rezervace levné letenky v tomto systému je nezávazná.

Po úspěšné rezervaci letenky budete kontaktování telefonicky operátorem společnosti Královna.cz, se kterým proberete veškeré detaily rezervace letenky.

Proberete podrobnější informace a můžete provést případné změny, tak aby Vám rezevace levné letenky vyhovovala. Chvíli po vytvoření rezervace letenky budete kontaktováni emailem, kde Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí. Prosím kontrolujte email který zadáte při rezervaci levné letenky.Jak správně rezervovat letenky?

1. Zadejte "Místo příletu"
2. Vyplňte "Datum odletu: " a "Datum návratu:"
3. V rozšířeném formuláři vyplňte "TYP CESTY" a "CESTUJÍCÍ"
4. Vyberte si vyhovující let , podle společnosti se kterou poletíte, místa odletu, ceny, a vpravo smajlíků, kteří ukazují odchylku od požadovaného data letu či příletu.
5. Upřesněte nebo potvrďte datum odletu a příletu.
6. Vyplňte Informace o cestujících a kontaktní informace, prodejce Vás bude kontaktovat telefonicky. ( většinou do druhého dne )
7. Na email Vám přijde potvrzení rezervace a výpis objednávky

Reklama :
Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet.

rezervace letenek online click4sky.com

rezervace letenek online click4sky.com

Rezervace levné letenky v tomto systému je nezávazná.
Po úspěšné rezervaci letenky budete kontaktování telefonicky operátorem společnosti Královna.cz, se kterým proberete veškeré detaily rezervace letenky, dozvíte se podrobnější informace a můžete provést případné změny, tak aby vám rezevace levné letenky vyhovovala. Chvíli po vytvoření rezervace letenky budete kontaktováni emailem, kde Vám budou zaslány údaje potřebné k uhrazení, vystavení a vyzvednutí. Prosím kontrolujte email který zadáte při rezervaci levné letenky.

Jak správně rezervovat letenky?

1. Zadejte "Místo příletu"
2. Vyplňte "Datum odletu: " a "Datum návratu:"
3. V rozšířeném formuláři vyplňte "TYP CESTY" a "CESTUJÍCÍ"
4. Vyberte si vyhovující let , podle společnosti se kterou poletíte, místa odletu, ceny, kteří ukazují odchylku od požadovaného data letu či příletu.
5. Upřesněte nebo potvrďte datum odletu a příletu.
6. Vyplňte Informace o cestujících a kontaktní informace, prodejce Vás bude kontaktovat telefonicky. ( většinou do druhého dne )
7. Na email Vám přijde potvrzení rezervace a výpis objednávky

Drtivá většina používá rezervační formuláře Královna.cz a Letuška.cz
proto Vám také já nabízím možnost rezervovat si letenky přímo odsud skrze vyhledavač letenek Královna.cz, protože je zřejmě asi nejlepší, nejlevnější a nejspolehlivější.


Rezervace letenky - Tunis

Tunis je hlavním městem Tuniska. V roce 2003 zde žilo 699 700 obyvatel.

Tunis leží na severozápadním pobřeží Tuniska poblíž jezera Le Lac. Ačkoliv nejvyšší bod města leží ve výšce 150 m n. m., jeho průměrná nadmořská výška se pohybuje okolo pouhých 3 m. Průměrná teplota se v lednu pohybuje okolo 10°C, v červenci okolo 26°C. V lednu spadne průměrně 70 mm, v červenci 0 mm srážek.

Tunis je jedním z nejstarších měst na Zemi. První osadu nazvanou Kartágo zde okolo roku 814 př. n. l. založili Féničané, ve 2. století př. n. l. zde vzniklo opevnění, které mělo město chránit. V roce 146 př. n. l. v rámci 3. punské války město dobyli a srovnali se zemí Římané. V 5. stoleté se zde usadil germánský kmen Vandalů, v 6. století oblast ovládla tehdy mocná Byzantská říše. V 7. století byl Tunis založen jako arabské město. Ve 13. stoletím získal status hlavního města východomagribského státu Chavsidů, jejich stát se nazýval stejně, jako současný název země, Tunisko. V roce 1535 město dobyla vojska Karla V., krále Španělska. V roce 1574 se Tunis dostal pod nadvládu Osmanské říše a stal se hlavním městem její tuniské provincie. Od roku 1883 měl Tunis roli administrativního střediska francouzského protektorátu. 20. března 1956, kdy byla vyhlášena nezávislost země, se Tunis stal hlavním městem Tuniska. V roce 1960 zde byla založena univerzita. Minaret mešity Ez Zitouna Minaret mešity Ez Zitouna Nádvoří mešity Ez Zitouna Nádvoří mešity Ez Zitouna [editovat] Zajímavá místa Kolem kopce, na kterém stojí citadela Kasba s mešitou, se rozkládá staré město Arabů Medina, která je jedním z nejlépe zachovalých islámských středověkých měst. Jejím středem je velká mešita pocházející z 8. století, dnes v ní sídlí Muslimská univerzita. V bývalém paláci beje sídlí muzeum Bardo, kde je vystaveno mnoho památek ze starověkého Kartága, na ruinách Antoniových lázní je postaveno Národní muzeum. Celá Medina byla v roce 1979 zařazena na seznam UNESCO. Nedaleko města se nachází to, co zbylo z Kartága, toto místo je častým cílem turistů. [editovat] Dnešní město Tunis je jedním z velkoměst, které se nacházejí v oblasti severní Afriky. Výstavba nového města začala v 19. století. Hlavní třída města je pojmenována podle Habíba Bourgua, prvního prezidenta Tuniska. Lemují ji budovy, kde sídlí banky, obchodní firmy, vládní úřady a další instituce. Obytné čtvrti metropole se nacházejí hlavně v severní části, směřují k parku Belveder. Na zalesněných svazích parku stojí zoologická zahrada a muslimský pavilon. Ve městě stojí řada potravinářských, strojírenských, hutnických, cementárenských a chemických závodů. Nachází se zde i rafinerie ropy.

zdroj Wikipedia


Levné letenky Click4Sky 1390,- Kč!včetně poplatků do 36 destinací Evropy! Letenka i odbavení pohodlně přes internet. rezervace letenek online click4sky.comMůžete si zde nezávazně rezervovat :
Letenky-zapusu.cz Letenky Anglie / Velká Británie Letenky z Anglie Londýn Frankfurt Usa / Amerika Paříž Austrálie Nový Zéland Barcelona Chicago Bulharsko Thajsko Tunis Bangkok Indie Kuba Moskva Egypt Dublin New York Mexiko Řím Sydney Irsko Los Angeles Istanbul Turecko Lisabon Benátky Madrid Španělsko Jamajka Brusel Kanada Holandsko Amsterdam Argentina Brazílie Singapur Japonsko Tokyo Birmingham Letenky levně Athény Bělehrad Berlín Boloňa Bratislava Budapešť Curych Dusseldorf Hamburg Hanover Káhira Kodaň Kolín nad Rýnem Košice Krakov Ljubljana Manchester Miláno Mnichov Oslo Praha Riga Soluň Stockholm Stuttgart Tallinn Vilnius Žilina
mapa webu
Letenky - levné letenky